ERİŞEN HALK PAZARI

İzmir'de 7/24 Açık Tek Halk Pazarı & Manav

Günlük Meyveler

Erişen Halk Pazarı Manav Reyonumuzda müşterilerimize sunduğumuz tüm meyveler günlüktür.

Günlük Sebzeler

Erişen Halk Pazarı Manav Reyonumuzda müşterilerimize sunduğumuz tüm sebzeler günlüktür.

ERİŞEN HALK PAZARI

HAKKIMIZDA

İzmir, Bahar Mahallesi Halide Edip Adıvar Caddesi No:88 Karabağlar adresinde faaliyet gösteren Erişen Halk Pazarı firmamız, yıllardır İzmir’in ilk ve tek 7/24, manav ve şarküteri hizmeti vermektedir. Firmamızda müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünlerimiz günlük ve taze ürünlerdir.

Manav Reyonumuzda mevsime uygun sebze ve meyvelerin yanı sıra tüm yeşillik salatalıklar mevcuttur. Ayrıca Firmamızda, temel gıda ürünleri, süt ve süt ürünleri, tatlı çeşitleri, yağlar ve margarinler de yer almaktadır.

Tüm ürünlerimiz Gıda Mevzuatı ve Türk Gıda Kodeksine uygun ürünlerdir. Erişen Halk Pazarı’nda müşterilerimiz seçme özgürlüğüne sahiptir. Kendi evimizin mutfağına sokmayacağımız ürünü asla tezgâhta tutmuyoruz ve bu bilinçle müşterilerimize en taze ürünü almalarını sağlıyoruz.

Erişen Halk Pazarı olarak, gerek Perakende gerekse toptan ürün satışımız mevcuttur. Kurum ve kuruluşlara toptan ürün satışı yaptığımız gibi, perakende müşterilerimize de seçme imkânı sunuyoruz. Müşterilerimize manav reyonlarımızda sunduğumuz ürünleri seçerek alma özgürlüğü vardır, müşterilerimiz gönül rahatlığı ile ürünlerimizi seçerek satın alabilmektedirler.